Aqua ATM Çalışma Prensibi

Aqua ATM damacana dolumu yapan endüstriyel firmaların çalışma prensibinin minimalize edilmiş halidir.
Damacana dolumu yapan firmalar gibi Aqua ATM’ de de ENDÜSTRİYEL FİLTRELER ve 40’a 40 ENDÜSTRİYEL MEMBRAN kullanılmıştır. Bu sebeple su sarfiyatınız en düşük seviyede olacaktır.

Şebeke suyu ilk olarak filtreler sayesinde sudaki tortu, çamur, kum ve içinde barındırdığı klor ve kokulu gazlardan tamamen arındırılır. Son olarak membrana ulaşarak çeşitli kimyasal maddelerden, bakteri ve mikroplardan tamamen temizlenerek güvenli hale gelir. Temiz su üretimine büyük katkı sağlayan membranımız, milimetrenin sadece 10 milyonda biri büyüklüğünde gözeneklere sahiptir.

Bu aşamadan sonra membran filtrede tamamen temizlenen su, 720 litre kapasiteli paslanmaz krom su tankına aktarılır. Tank içerisinde bulunan UV filtre sayesinde sudaki bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmaların hücre yapılarının bozulmasını ve onların etkisiz hale getirilmesini sağlar.

Müşteri şişesini damacana ünitesine yerleştirip litre seçimi yaptıktan sonra damacana ünitesi Ozon ile dezenfekte edilir ve seçtiği litreye göre dolum esnasında C vitamini dozajlaması yapılır. PH 8.5 değerinde vitaminli su vermektedir.

AQUA ATM’NİN GÜNLÜK 7000 LİTRE C VİTAMİNLİ SU ÜRETİM KAPASİTESİ BULUNMAKTADIR. BU DA 368 ADET DAMACANAYA YADA 1400 ADET 5 LİTRELİK SUYA DENK GELMEKTEDİR.

WhatsApp iletişim