Aqua ATM Çalışma Prensibi

Aqua ATM, damacana dolumu yapan endüstriyel firmaların çalışma prensibinin minimalize edilmiş halidir. Damacana dolumu yapan firmalar gibi, Aqua ATM'de de endüstriyel filtreler ve endüstriyel membran teknolojisi kullanılmıştır.

Şebeke suyu ilk olarak filtreler sayesinde sudaki tortu, çamur, kum ve içinde barındırdığı klor ve kokulu gazlardan tamamen arındırılır. Son olarak membrana ulaşarak çeşitli kimyasal maddelerden, bakteri ve mikroplardan tamamen temizlenerek güvenli hale gelir.Temiz su üretimine büyük katkı sağlayan membranımız, milimetrenin sadece 10 milyonda biri büyüklüğünde gözeneklere sahiptir.

Bu aşamadan sonra, membran filtrede tamamen temizlenen su, hava ve ışık geçirmeyen bir tankta muhafaza edilir. Sonrasında pH ve mineral dengesini sağlayan özel üretim filtreden geçirilir ve C vitamini dozajlaması yapılır. Son olarak, UV filtresinden geçirilerek bir kez daha dezenfektasyon işlemi yapılır ve doluma hazır hale gelir.

Müşteri, şişesini damacana ünitesine yerleştirip kapağı kapattıktan sonra litre seçimini yapar. Ardından, ilk olarak damacana ünitesi içerisindeki boş şişe ile birlikte ozon sayesinde dezenfekte edilir ve dolum işlemi başlar. Böylece müşteriniz pH değeri 8-8,5 olan C vitamini ile zenginleştirilmiş sağlıklı suya ulaşmış olur.

AQUA ATM’nin günlük 7000 litre C Vitaminli su üretim kapasitesi bulunmaktadır. Bu da 368 adet damacanaya ya da 1400 adet 5 litrelik suya denk gelmektedir.

WhatsApp iletişim